ARTNOVA to zespół młodych, kreatywnych, przesympatycznych i pełnych oryginalnych pomysłów ludzi, którzy nie boją się podejmowania wyzwań i wychodzić naprzeciw nowym trendom. Dla agencji ARTNOVA nie ma rzeczy niemożliwych, a współpraca z nimi to sama przyjemność.

Katarzyna Domeracka
Właścicielka, Dumel

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ARTNOVA w zakresie projektowania grafiki i ergonomii aplikacji...

Barbara Tomczuk
Dyrektor Zarządzający, Dom Maklerski mBanku

Specjaliści ARTNOVA w efektowny sposób potrafią połączyć konserwatywny wygląd oficjalnych stron BMW z najnowszymi trendami webdesignu.

Paweł Tatur
Marketing Manager

Z agencją interaktywną ARTNOVA współpracujemy od wielu lat. Na każdym etapie naszej współpracy obsługa była profesjonalna i na najwyższym poziomie, są w 100% zaangażowani w każde zlecenie.

Marcin Domeracki
Właściciel, Dumel

Specjaliści ARTNOVA doskonale wyczuwają i rozumieją intencje klienta, inteligentnie przekładają je na projekty uwzględniające specyfikę zarówno biznesu realizowanego poprzez poszczególne aplikacje, jak też specyfikę urządzeń dla których aplikacje te są tworzone.

Barbara Tomczuk
Dyrektor Zarządzający, Dom Maklerski mBanku

Ponad 10 letni związek agencji ARTNOVA z marką BMW sprawia, że wykonywane przez nich projekty w 100% trafiają w nasze oczekiwania.

Piotr Fus
Wspólnik

Mając na uwadze konieczność zastosowania eleganckiego i wyróżniającego się designu sklepu internetowego dla oferowanych marek premium, zaufaliśmy doświadczeniu i sprawności Agencji ARTNOVA.

Marcin Pikułoński
Marketing Manager, Horn Distribution

Z przyjemnością możemy powiedzieć, że ARTNOVA to jedna z nielicznych firm w branży, której zależy na tym co tworzy. Wszystkie zlecone projekty zostały wykonane szybko i solidnie, z wyczuciem smaku i godną pozazdroszczenia kreatywnością.

Jarosław Kasperuk
Właściciel, sklep Audiopolis.pl

Nie mogliśmy lepiej trafić. Firma ARTNOVA zyskała nasze zaufanie jako właściwy partner, którego serdecznie polecamy.

Jarosław Kasperuk
Właściciel, Epicon