Formularz zapytania o wstępną wycenę audytu UX

Informacje o audytowanej stronie

Kim są Twoi klienci? *

Jaki jest charakter strony? *

Czy dysponujesz statystykami strony? *

Tu możesz wpisać inne informacje, które Twoim zdaniem mogą być istotne przy wycenie audytu

Dane kontaktowe

wyślij

Administratorem Państwa danych osobowych jest Artur Dmochowski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Artur DMOCHOWSKI ARTNOVA (NIP: 1180746769). Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych polegających na udzieleniu odpowiedzi na Państwa wiadomość. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu za pomocą formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo znaleźć w naszej Polityce prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.

Beata Hryniewska

Szefowa Działu Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych, Starszy Dyrektor

Współpraca z firmą ARTNOVA była dobrze zorganizowana, rzeczowa i efektywna. Otrzymany raport skatalogował znane nam problemy oraz wskazał obszary, których udoskonalenie może w istotny sposób wpłynąć na odbiór naszej marki przez kluczowych klientów.

Marek Wrzesiński

Właściciel, CENTRUM SPRZEDAŻY ODŻYWEK Sp. j

Zespół ARTNOVA wykazał się ekspercką wiedzą i znajomością trendów w projektowaniu serwisów internetowych. Zawarte w raporcie wnioski z przeprowadzonej analizy, pozwoliły zlokalizować elementy wymagające modernizacji oraz stworzyć plan ich wdrożenia.

Marek Bala

Współwłaściciel sklepu naszosie.pl

Wysoki poziom zaangażowania, profesjonalne podejście, a przede wszystkim ogromny zakres wiedzy zespołu ARTNOVA, pomogły nam zrozumieć zachowania naszych klientów w sklepie internetowym. Dzięki otrzymanej analizie jesteśmy nie tylko gotowi na zmiany, ale rozumiemy jak ważne są one dla dalszego rozwoju.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

%