Opowiedz nam o swoim projekcie

Imię Nazwisko *
E-mail *

Zakres prac *

Opis projektu *

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Jarosław Kasperuk

Właściciel, Audiopolis.pl

Z przyjemnością możemy powiedzieć, że ARTNOVA to jedna z nielicznych firm w branży, której zależy na tym co tworzy. Wszystkie zlecone projekty zostały wykonane szybko i solidnie, z wyczuciem smaku i godną pozazdroszczenia kreatywnością.

Barbara Tomczuk

Dyrektor Zarządzający, Dom Maklerski mBanku

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ARTNOVA w zakresie projektowania grafiki i ergonomii aplikacji. Kompleksowe i twórcze podejście ARTNOVA do realizowanych projektów pomogło nam zająć pozycję lidera w zakresie platform mobilnych dla inwestorów giełdowych. Grafika stworzonej dla DM mBanku pierwszej dedykowanej iPadowi aplikacji wyznaczyła nowy standard dla platform inwestycyjnych polskich biur maklerskich.

Marcin Werner

Prezes Zarządu Risco Software Sp. z o.o

Nasze wymagania były wysokie, ale agencja ARTNOVA dowiodła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Otrzymaliśmy rzetelnie przygotowany i wdrożony projekt. Zespół wielokrotnie udowodnił, że skutecznie działa pod presją czasu i jest w stanie zrealizować na czas każde zlecenie, wykazując się przy tym profesjonalizmem i kreatywnością.

Marta Kołodziejska

Marketing & Communications Manager, Hillwood Polska Sp z o.o.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy z sukcesem od kilku lat. Przygotowywane wizualizacje naszych obiektów odznaczają się dużą dokładnością a przede wszystkim tworzone są w ekspresowym tempie, które odzwierciedla też dynamikę naszej firmy. Zawsze możemy liczyć na kreatywność, pomysłowość oraz pełne zaangażowanie w każdy zlecony projekt.

Piotr Fus

Wspólnik, BMW Auto Fus Group Sp. J.

Ponad 10 letni związek agencji ARTNOVA z marką BMW sprawia, że wykonywane przez nich projekty w 100% trafiają w nasze oczekiwania.

Zbigniew Pomianek

Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland S.A.

Specjaliści ARTNOVA zrealizowali zadania w obszarze projektowania grafiki oraz ergonomii GUI zgodnie z ustalonym harmonogramem. Firma ARTNOVA wykonała usługę terminowo i z należytą starannością.

Marcin Domeracki

Właściciel, Dumel Sp. z o.o.

Z agencją interaktywną ARTNOVA współpracujemy od wielu lat. Na każdym etapie naszej współpracy obsługa była profesjonalna i na najwyższym poziomie, w 100% zaangażowani w każde zlecenia.

Marek Wrzesiński

Właściciel, CENTRUM SPRZEDAŻY ODŻYWEK Sp. j.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy od blisko 20 lat. Szczególnie polecam działania z ARTNOVA osobom, które poszukują indywidualnych rozwiązań. Świetny kontakt, szybka realizacja i doradztwo na każdym etapie współpracy. Mega profesjonalizm! Gorąco polecam.

Edyta Bogacka

Wicedyrektor Departamentu, mBank S.A.

Od kilku lat firma ARTNOVA wspiera nas w budowaniu i aktualizowaniu nowoczesnej platformy mWealth Management. Realizowane projekty graficzne odznaczają się innowacyjnością, elegancją i dbałością o szczegóły. Zespół ARTNOVA uważnie słucha klienta przy projektowaniu, ale też kreuje ciekawe propozycje na podstawie własnych poszukiwań i pomysłów, z których finalnie korzystamy.

logomBank

minwestor
Projekt graficzny giełdowej platformy transakcyjnej

mInwestor to nowoczesny, wieloprzeglądarkowy, internetowy system transakcyjny umożliwiający obrót instrumentami finansowymi na GPW oraz giełdach zagranicznych.

Warstwa wizualna

tech_icon_1tech_icon_2tech_icon_3

Warstwa programistyczna

tech_icon_4tech_icon_5tech_icon_6

+20

miesięcy pracy

month_work

+100

Modułów

module

zakres działania

Projekt powstał dzięki współpracy i pełnego zaangażowania trzech zespołów. Biuro maklerskie mBanku wspierało nas niezbędną wiedzę dotyczącą inwestowania na giełdzie, a firma Asseco udostępniła nam oprogramowanie (API) obsługujące serwis transakcyjny, wykorzystując dostępne narzędzie i wiedzę mogliśmy skupić się na projektowaniu.

png

Pulpit

Domyślna kompozycja pulpitu

Aplikacja pozwala na tworzenie własnej kompozycji ekranów, domyślnie dostępne są cztery warianty: Pulpit Standard, Pulpit Wykresy, Aktywny Inwestor i Pulpit Uproszczony.

png

Pulpit Standardowy

Kompozycja bloczków zawierająca podgląd na finanse i portfel w wersji uproszczonej, notowania giełdowe, wykres, dużą formatkę oraz listę zleceń.

Pulpit uproszczony

Kompozycja bloczków zawierające nowoczwsne wykresy z analizą techniczną, notowania giełdowe, formatkę i listę zleceń oraz prezentację portfela w wersji uproszczonej

Pulpit wykresy

Kompozycja bloczków zawierająca podgląd na finanse i portfel w wersji uproszczonej, notowania giełdowe oraz dużą formatkę oraz listę zleceń.

Pulpit aktywny inwestor

Kompozycja bloczków zawierające aktualne newsy, notowania giełdowe, formatkę i listę zleceń oraz podgląd na portfel i finanse w wersji uproszczonej.

TETRIS

czyli własna kompozycja ekranu

Aplikacja mInwestor pozwala dostosować ekran Pulpitu do własnych potrzeb i rozdzielczości ekranu. Służy temu siatka typu „tetris” o wymiarach 5x3 kafelki. Dostępne do wykorzystania funkcjonalności systemu zostały opracowane w formie bloczków o różnych rozmiarach. Użytkownik ma możliwość samodzielnego wyboru i rozmieszczenia bloczków na ekranie Pulpit zgodnie z własnymi preferencjami.

gif

Dostosowanie narzędzi

Dostępne do wykorzystania funkcjonalności systemu zostały opracowane w formie bloczków o różnych rozmiarach. Użytkownik ma możliwość samodzielnego wyboru i rozmieszczenia bloczków na ekranie Pulpit zgodnie z własnymi preferencjami.

Projekty ekranów

Graficzne przedstawienie ekranów pulpitu

Inwestowanie na giełdzie to złożony proces, każdy etap pełen jest tabeli i numerów, dlatego projektując poszczególne bloki, chcieliśmy stworzyć schemat kroków i dostępność funkcji, w taki sposób, aby przy każdym kolejnym logowaniu stawały się one dla użytkownika rozpoznawalne i łatwe do zapamiętania.

png

Funkcjonalność

Dostępne do wykorzystania funkcjonalności systemu zostały opracowane w formie bloczków o różnych rozmiarach.

Górne menu

Menu górne aplikacji mInwestor jest widoczne bez względu na ekran, który jest w danej chwili wyświetlany przez użytkownika.

Menu

Główne menu nawigacyjne dostępne jest zawsze w prawej części ekranu mInwestora. Służy do wyboru ekranu, który jest potrzebny użytkownikowi.

Moduł Portfel

Moduł Portfel prezentuje aktualny stan i wycenę posiadanych walorów przez użytkownika z podziałem na Rynek kasowy i terminowy.

struktura portfela

Bloczek Struktura portfela wyświetla informację o procentowym udziale poszczególnych walorów w całym portfelu papierów wartościowych.

Moduł Środki finansowe

Moduł Finanse prezentuje aktualne zestawienie środków finansowych zgromadzonych na rachunku maklerskim.

Profil spółki

Profil Spółki przekieruje użytkownika do kompletnego zestawu informacji o spółce z serwisu informacyjnego domu maklerskiego mBanku.

Moduł złóż zlecenie

Formatka zleceń służy do rejestracji oraz modyfikacji zleceń użytkownika. Bloczek występuje w rozmiarach 1x1.

Notowania

Bloczek Notowania służy do obserwowania aktualnych notowań giełdowych. Dostępny jest w rozmiarach 2x1, 2x2, 3x2, 3x1 oraz w wersji na pełny ekran 5x3. Bloczek został dodany do wszystkich gotowych kompozycji pulpitu.

wykres

Bloczek Wykres prezentuje domyślnie bieżący wykres giełdowy wybranego waloru.

historia

Bloczek Historia prezentuje zrealizowane przez użytkownika operacje oraz umożliwia podgląd historycznych wyceń rachunku wyników oraz dokumentów PIT użytkownika.

uznania / obciążenia

Wykres Uznania wyświetla informacje o salda początkowe aktywów, wzrost aktywów, zmniejszenia pasywów oraz koszty. Natomiast wykres Obciążenia wyświetla salda początkowe pasywów, wzrost pasywów, zmniejszenia aktywów oraz przychody.

wersje kolorystyczne

Podczas użytkowania w dowolnej chwili można zmienić wersje kolorystyczną aplikacji

Wybór jasnego lub ciemnego wariantu kolorystyki możliwa jest także w trakcie korzystania z systemu mInwestor. Służy do tego dedykowana ikona dostępna zawsze w prawej górnej części ekranu.

interaktywny Przewodnik

Czyli podstawowe zalety nowej aplikacji w jednym miejscu

Interaktywny przewodnik pozwala nowym użytkownikom poznać aplikację oraz stanowi podsumowanie funkcjonalności zawierające szczegółowe opisy i instrukcje dostępnych narzędzi.

gif

Ikonografia i kolorystyka

Delikatny obrys i jednolity kolor

Biorąc pod uwagę ilość narzędzi dostępnych w aplikacji, zaprojektowaliśmy ikony które wpiszą się w schemat kroków stworzą strukturę strony oraz oddzielą funkcje i usługi, a minimalistyczne użycie koloru nada jej elegancki styl.

icon_2
icon_3
icon_4
icon_6
icon_7
icon_8
icon_10
icon_11
icon_13
icon_14
icon_15
icon_17
icon_18

927751

FFFFFF

464646

2D2D2D

3D8F29

EF1E21

TYPOGRAFIA

Klasyczny wygląd i ponadczasowa elegancja

Wybór prostego i bezszeryfowego kroju pisma oraz sposób jego pracy z układem i siatką sprawia, że łączy on cały projekt w całość i porządkuje informacje.

Open Sans

Aa

30PX

Aa

26PX

Aa

22PX

Aa

20PX

Aa

18PX

Aa

16PX

Open Sans

light

Open Sans

regular

Open Sans

semibold

Open Sans

bold

dziękujemy za uwagę

Portfolio

Rozpocznijmy współpracę

Kontakt
Wygodne przeglądanie w pionie