Opowiedz nam o swoim projekcie

Imię Nazwisko *
E-mail *

Zakres prac *

Opis projektu *

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Jarosław Kasperuk

Właściciel, Audiopolis.pl

Z przyjemnością możemy powiedzieć, że ARTNOVA to jedna z nielicznych firm w branży, której zależy na tym co tworzy. Wszystkie zlecone projekty zostały wykonane szybko i solidnie, z wyczuciem smaku i godną pozazdroszczenia kreatywnością.

Marcin Domeracki

Właściciel, Dumel Sp. z o.o.

Z agencją interaktywną ARTNOVA współpracujemy od wielu lat. Na każdym etapie naszej współpracy obsługa była profesjonalna i na najwyższym poziomie, w 100% zaangażowani w każde zlecenia.

Marcin Werner

Prezes Zarządu Risco Software Sp. z o.o

Nasze wymagania były wysokie, ale agencja ARTNOVA dowiodła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Otrzymaliśmy rzetelnie przygotowany i wdrożony projekt. Zespół wielokrotnie udowodnił, że skutecznie działa pod presją czasu i jest w stanie zrealizować na czas każde zlecenie, wykazując się przy tym profesjonalizmem i kreatywnością.

Barbara Tomczuk

Dyrektor Zarządzający, Dom Maklerski mBanku

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ARTNOVA w zakresie projektowania grafiki i ergonomii aplikacji. Kompleksowe i twórcze podejście ARTNOVA do realizowanych projektów pomogło nam zająć pozycję lidera w zakresie platform mobilnych dla inwestorów giełdowych. Grafika stworzonej dla DM mBanku pierwszej dedykowanej iPadowi aplikacji wyznaczyła nowy standard dla platform inwestycyjnych polskich biur maklerskich.

Marek Wrzesiński

Właściciel, CENTRUM SPRZEDAŻY ODŻYWEK Sp. j.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy od blisko 20 lat. Szczególnie polecam działania z ARTNOVA osobom, które poszukują indywidualnych rozwiązań. Świetny kontakt, szybka realizacja i doradztwo na każdym etapie współpracy. Mega profesjonalizm! Gorąco polecam.

Edyta Bogacka

Wicedyrektor Departamentu, mBank S.A.

Od kilku lat firma ARTNOVA wspiera nas w budowaniu i aktualizowaniu nowoczesnej platformy mWealth Management. Realizowane projekty graficzne odznaczają się innowacyjnością, elegancją i dbałością o szczegóły. Zespół ARTNOVA uważnie słucha klienta przy projektowaniu, ale też kreuje ciekawe propozycje na podstawie własnych poszukiwań i pomysłów, z których finalnie korzystamy.

Piotr Fus

Wspólnik, BMW Auto Fus Group Sp. J.

Ponad 10 letni związek agencji ARTNOVA z marką BMW sprawia, że wykonywane przez nich projekty w 100% trafiają w nasze oczekiwania.

Marta Kołodziejska

Marketing & Communications Manager, Hillwood Polska Sp z o.o.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy z sukcesem od kilku lat. Przygotowywane wizualizacje naszych obiektów odznaczają się dużą dokładnością a przede wszystkim tworzone są w ekspresowym tempie, które odzwierciedla też dynamikę naszej firmy. Zawsze możemy liczyć na kreatywność, pomysłowość oraz pełne zaangażowanie w każdy zlecony projekt.

Zbigniew Pomianek

Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland S.A.

Specjaliści ARTNOVA zrealizowali zadania w obszarze projektowania grafiki oraz ergonomii GUI zgodnie z ustalonym harmonogramem. Firma ARTNOVA wykonała usługę terminowo i z należytą starannością.

en

Audyt UX

Masz sporo wejść na stronę, ale mało użytkowników korzysta z oferty? Zleć nam audyt UX i popraw doświadczenia użytkowników.

png

Wykonujemy profesjonalne audyty UX serwisów internetowych i aplikacji mobilnych.

png

Badamy użyteczność interfejsów weryfikując realizacje celów, dla których powstała strona.

png

Potwierdzamy zgodność ze standardami i dobrymi praktykami oraz wskazujemy obszary wymagające korekty.

Nie jesteś pewny czy audyt UX jest dla Ciebie? Wypróbowałeś inne metody podniesienia sprzedaży. Nadal nie widzisz rezultatów?

png

Zlecasz zbudowanie strony, zapełniasz ją informacjami, płacisz za jej pozycjonowanie, wykupujesz kampanie reklamowe, obniżasz ceny...

...Niestety mimo przyzwoitych pozycji w wyszukiwarce, wysokiej wysokiej liczbie wejść na stronę i redukcji marży sprzedaż jest niższa od oczekiwanej.

Audyt użyteczności pokaże mocne i słabe strony Twojej witryny. Otrzymasz rekomendacje zmian, które usprawnią proces sprzedażowy.

Prowadzone przez nas audyty UX:

trwają przeciętnie 3-6 tygodni,

obejmują: pracę z Tobą (Twoimi pracownikami), analizę danych dotyczących ruchu na stronie, weryfikację użyteczności interfejsu zgodnie ze standardami UX, w razie potrzeby badania z udziałem Twoich klientów,

STANDARD

Weryfikacja zgodności ze standardami

Wskazanie problemów

od

2 950

PLN netto

PROFESSIONAL

Weryfikacja zgodności ze standardami

Wskazanie problemów

Rekomendacje zmian

od

6 950

PLN netto

enterprise

Weryfikacja zgodności ze standardami

Wskazanie problemów

Rekomendacje zmian

Przygotowanie i wdrożenie projektu uwzględniającego rekomendacje

cena indywidualna

zapytaj o wycenę
png

Co mówią o nas Klienci

I to nas motywuje!

Marek Bala

Współwłaściciel sklepu naszosie.pl

Wysoki poziom zaangażowania, profesjonalne podejście, a przede wszystkim ogromny zakres wiedzy zespołu ARTNOVA, pomogły nam zrozumieć zachowania naszych klientów w sklepie internetowym. Dzięki otrzymanej analizie jesteśmy nie tylko gotowi na zmiany, ale rozumiemy jak ważne są one dla dalszego rozwoju.

Marek Wrzesiński

Właściciel, CENTRUM SPRZEDAŻY ODŻYWEK Sp. j

Zespół ARTNOVA wykazał się ekspercką wiedzą i znajomością trendów w projektowaniu serwisów internetowych. Zawarte w raporcie wnioski z przeprowadzonej analizy, pozwoliły zlokalizować elementy wymagające modernizacji oraz stworzyć plan ich wdrożenia.

Beata Hryniewska

Szefowa Działu Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych, Starszy Dyrektor

Współpraca z firmą ARTNOVA była dobrze zorganizowana, rzeczowa i efektywna. Otrzymany raport skatalogował znane nam problemy oraz wskazał obszary, których udoskonalenie może w istotny sposób wpłynąć na odbiór naszej marki przez kluczowych klientów.

Rozpocznijmy współpracę

zapytaj o wycenę
Wygodne przeglądanie w pionie