Blog ARTNOVA
Dziękujemy za subskrypcję.
Na podany adres email zostało wysłane potwierdzenie zapisu.
OK


  Opowiedz nam o swoim projekcie

  Imię Nazwisko *

  Numer telefonu lub adres e-mail *

  Zakres prac *

  Opis projektu *

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Artur Dmochowski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Artur DMOCHOWSKI ARTNOVA (NIP: 1180746769). Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych polegających na udzieleniu odpowiedzi na Państwa wiadomość. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu za pomocą formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo znaleźć w naszej Polityce prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane

  Piotr Fus

  Wspólnik, BMW Auto Fus Group Sp. J.

  Ponad 10 letni związek agencji ARTNOVA z marką BMW sprawia, że wykonywane przez nich projekty w 100% trafiają w nasze oczekiwania.

  Marek Wrzesiński

  Właściciel, CENTRUM SPRZEDAŻY ODŻYWEK Sp. j.

  Z firmą ARTNOVA współpracujemy od blisko 20 lat. Szczególnie polecam działania z ARTNOVA osobom, które poszukują indywidualnych rozwiązań. Świetny kontakt, szybka realizacja i doradztwo na każdym etapie współpracy. Mega profesjonalizm! Gorąco polecam!

  Marta Kołodziejska

  Marketing & Communications Manager, Hillwood Polska Sp z o.o.

  Z firmą ARTNOVA współpracujemy z sukcesem od kilku lat. Przygotowywane wizualizacje naszych obiektów odznaczają się dużą dokładnością a przede wszystkim tworzone są w ekspresowym tempie, które odzwierciedla też dynamikę naszej firmy. Zawsze możemy liczyć na kreatywność, pomysłowość oraz pełne zaangażowanie w każdy zlecony projekt.

  Barbara Tomczuk

  Dyrektor Zarządzający, Dom Maklerski mBanku

  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ARTNOVA w zakresie projektowania grafiki i ergonomii aplikacji. Kompleksowe i twórcze podejście ARTNOVA do realizowanych projektów pomogło nam zająć pozycję lidera w zakresie platform mobilnych dla inwestorów giełdowych. Grafika stworzonej dla DM mBanku pierwszej dedykowanej iPadowi aplikacji wyznaczyła nowy standard dla platform inwestycyjnych polskich biur maklerskich.

  Jarosław Kasperuk

  Właściciel, Audiopolis.pl

  Z przyjemnością możemy powiedzieć, że ARTNOVA to jedna z nielicznych firm w branży, której zależy na tym co tworzy. Wszystkie zlecone projekty zostały wykonane szybko i solidnie, z wyczuciem smaku i godną pozazdroszczenia kreatywnością.

  Marcin Werner

  Prezes Zarządu Risco Software Sp. z o.o

  Nasze wymagania były wysokie, ale agencja ARTNOVA dowiodła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Otrzymaliśmy rzetelnie przygotowany i wdrożony projekt. Zespół wielokrotnie udowodnił, że skutecznie działa pod presją czasu i jest w stanie zrealizować na czas każde zlecenie, wykazując się przy tym profesjonalizmem i kreatywnością.

  Edyta Bogacka

  Wicedyrektor Departamentu, mBank S.A.

  Od kilku lat firma ARTNOVA wspiera nas w budowaniu i aktualizowaniu nowoczesnej platformy mWealth Management. Realizowane projekty graficzne odznaczają się innowacyjnością, elegancją i dbałością o szczegóły. Zespół ARTNOVA uważnie słucha klienta przy projektowaniu, ale też kreuje ciekawe propozycje na podstawie własnych poszukiwań i pomysłów, z których finalnie korzystamy.

  Marcin Domeracki

  Właściciel, Dumel Sp. z o.o.

  Z agencją interaktywną ARTNOVA współpracujemy od wielu lat. Na każdym etapie naszej współpracy obsługa była profesjonalna i na najwyższym poziomie, w 100% zaangażowani w każde zlecenia.

  Zbigniew Pomianek

  Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland S.A.

  Specjaliści ARTNOVA zrealizowali zadania w obszarze projektowania grafiki oraz ergonomii GUI zgodnie z ustalonym harmonogramem. Firma ARTNOVA wykonała usługę terminowo i z należytą starannością.