Blog ARTNOVA
Dziękujemy za subskrypcję.
Na podany adres email zostało wysłane potwierdzenie zapisu.
OK
navyFar
navyClose
navyClose

Hillwood Polska

50+

lokalizacji

Hillwood to jedna z największych firm z branży nieruchomości, która od 25 lat buduje i inwestuje na całym świecie. W Polsce koncentruje się na działalności związanej z zakupem, finansowaniem i budową magazynów oraz obiektów przemysłowych z przeznaczeniem pod długoterminowy wynajem.

Współpraca

Podczas wieloletniej współpracy z Hillwood Polska, stworzyliśmy niezliczoną ilość projektów, których poziom wciąż doskonalimy i adaptujemy do aktualnych możliwości technicznych.

Do zakresu naszych działań należy:

wykonywanie fotorealistycznych wizualizacji architektonicznych (3D) przedstawiających przyszłe inwestycje firmy.

wykonywanie animacji komputerowych przedstawiających kluczowe inwestycje.

projektowanie folderów reklamowych inwestycji.

box

80+

wizualizacji

folder

120+

Map i planów

pin

30+

folderów

camera

6

filmów

navyClose

Karta Inwestycji

Główną cechą projektu jest przekazanie najważniejszych cech produktu w prosty i czytelny sposób. Na tym właśnie skupiliśmy uwagę, nie zapominając o zachowaniu spójnego i prestiżowego wizerunku marki.

Projekt graficzny nie zalewa nas zbędnymi elementami graficznymi, a dzięki zastosowanej ikonografii pozwala na łatwe przyswojenie dużej ilości informacji.

Infografiki

Podczas projektowania infografik, skupiliśmy się na przekazaniu informacji w prosty i zapadający w pamięć sposób. Zachowując przejrzysty i nowoczesny styl projektów, zastosowaliśmy podział kolorystyczny oraz powszechnie znane symbole, dzięki czemu obraz mówi sam za siebie, a użytkownik w łatwy sposób odnajduje interesujące go informacje.

Ikonografia

icon_1 icon_2 icon_3 icon_4 icon_5 icon_6 icon_7 icon_8 icon_9 icon_10 icon_11 icon_12
navyClose
navyFar
navyFarBlack
navyCloseBlack

Folder firmowy

Hillwood Polska to przede wszystkim wysoki poziom usług, dlatego tak ważne jest, aby przedstawiane inwestycje zostały dopracowane do najdrobniejszych szczegółów. Tworząc fotorealistyczne wizualizacje, dbamy o to, aby zachować ekskluzywny wygląd i przybliżyć odbiorcy efekt inwestycji.

navyClose
navyFar
navyClose

Przekazanie treści

Spójność w przekazie to idea stojąca za naszym projektem. Projektujmy ze ściśle określonym zamiarem i zawsze dbamy o szczegóły, które łączą materiały w całość. Dbamy o to, by informacje były przekazane w czysty i schematyczny sposób zgodny z identyfikacją marki.

Prezentacja interaktywna

Stworzenie angażującej prezentacji interaktywnej to nie tylko wiedza z zakresu projektowania. Możliwości techniczne urządzeń wciąż się rozwijają, a wraz z nimi oczekiwania odbiorcy. Dlatego też, tworząc przekaz, dbamy o to by odbiorca, „jednym kliknięciem” dotarł do interesujących go informacji, a dodatkowe efekty zachęcały go do dalszego przeglądania oferty.

navyCloseBlack
navyCloseBlack

Ergonomia informacji

Zaprojektowaliśmy interaktywne plany inwestycji, za pomocą których można w wygodny sposób zapoznać się z powierzchniami użytkowymi poszczególnych budynków.

Skupienie się na szczegółach

Przejrzysty sposób przedstawienia treści pozwala na skupienie uwagi wyłącznie na interesującej nas infrastrukturze bez zbędnego rozpraszania uwagi na pozostałe powierzchnie.

Łatwość przekazu

Prezentowane informacje są dawkowane użytkownikom w spójnych tematycznie segmentach. Pozwala to na lepsze przyswojenie informacji.

dziękujemy za uwagę

Rozpocznijmy współpracę

Kontakt