Opowiedz nam o swoim projekcie

Imię Nazwisko *
E-mail *

Zakres prac *

Opis projektu *

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Jarosław Kasperuk

Właściciel, Audiopolis.pl

Z przyjemnością możemy powiedzieć, że ARTNOVA to jedna z nielicznych firm w branży, której zależy na tym co tworzy. Wszystkie zlecone projekty zostały wykonane szybko i solidnie, z wyczuciem smaku i godną pozazdroszczenia kreatywnością.

Marcin Werner

Prezes Zarządu Risco Software Sp. z o.o

Nasze wymagania były wysokie, ale agencja ARTNOVA dowiodła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Otrzymaliśmy rzetelnie przygotowany i wdrożony projekt. Zespół wielokrotnie udowodnił, że skutecznie działa pod presją czasu i jest w stanie zrealizować na czas każde zlecenie, wykazując się przy tym profesjonalizmem i kreatywnością.

Piotr Fus

Wspólnik, BMW Auto Fus Group Sp. J.

Ponad 10 letni związek agencji ARTNOVA z marką BMW sprawia, że wykonywane przez nich projekty w 100% trafiają w nasze oczekiwania.

Marta Kołodziejska

Marketing & Communications Manager, Hillwood Polska Sp z o.o.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy z sukcesem od kilku lat. Przygotowywane wizualizacje naszych obiektów odznaczają się dużą dokładnością a przede wszystkim tworzone są w ekspresowym tempie, które odzwierciedla też dynamikę naszej firmy. Zawsze możemy liczyć na kreatywność, pomysłowość oraz pełne zaangażowanie w każdy zlecony projekt.

Barbara Tomczuk

Dyrektor Zarządzający, Dom Maklerski mBanku

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ARTNOVA w zakresie projektowania grafiki i ergonomii aplikacji. Kompleksowe i twórcze podejście ARTNOVA do realizowanych projektów pomogło nam zająć pozycję lidera w zakresie platform mobilnych dla inwestorów giełdowych. Grafika stworzonej dla DM mBanku pierwszej dedykowanej iPadowi aplikacji wyznaczyła nowy standard dla platform inwestycyjnych polskich biur maklerskich.

Marcin Domeracki

Właściciel, Dumel Sp. z o.o.

Z agencją interaktywną ARTNOVA współpracujemy od wielu lat. Na każdym etapie naszej współpracy obsługa była profesjonalna i na najwyższym poziomie, w 100% zaangażowani w każde zlecenia.

Marek Wrzesiński

Właściciel, CENTRUM SPRZEDAŻY ODŻYWEK Sp. j.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy od blisko 20 lat. Szczególnie polecam działania z ARTNOVA osobom, które poszukują indywidualnych rozwiązań. Świetny kontakt, szybka realizacja i doradztwo na każdym etapie współpracy. Mega profesjonalizm! Gorąco polecam.

Edyta Bogacka

Wicedyrektor Departamentu, mBank S.A.

Od kilku lat firma ARTNOVA wspiera nas w budowaniu i aktualizowaniu nowoczesnej platformy mWealth Management. Realizowane projekty graficzne odznaczają się innowacyjnością, elegancją i dbałością o szczegóły. Zespół ARTNOVA uważnie słucha klienta przy projektowaniu, ale też kreuje ciekawe propozycje na podstawie własnych poszukiwań i pomysłów, z których finalnie korzystamy.

Zbigniew Pomianek

Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland S.A.

Specjaliści ARTNOVA zrealizowali zadania w obszarze projektowania grafiki oraz ergonomii GUI zgodnie z ustalonym harmonogramem. Firma ARTNOVA wykonała usługę terminowo i z należytą starannością.

navyFar
navyClose
navyClose

Hillwood Polska

50+

lokalizacji

Hillwood to jedna z największych firm z branży nieruchomości, która od 25 lat buduje i inwestuje na całym świecie. W Polsce koncentruje się na działalności związanej z zakupem, finansowaniem i budową magazynów oraz obiektów przemysłowych z przeznaczeniem pod długoterminowy wynajem.

Współpraca

Podczas wieloletniej współpracy z Hillwood Polska, stworzyliśmy niezliczoną ilość projektów, których poziom wciąż doskonalimy i adaptujemy do aktualnych możliwości technicznych.

Do zakresu naszych działań należy:

wykonywanie fotorealistycznych wizualizacji architektonicznych (3D) przedstawiających przyszłe inwestycje firmy.

wykonywanie animacji komputerowych przedstawiających kluczowe inwestycje.

projektowanie folderów reklamowych inwestycji.

box

80+

wizualizacji

folder

120+

Map i planów

pin

30+

folderów

camera

6

filmów

whiteBasic
navyClose

Karta Inwestycji

Główną cechą projektu jest przekazanie najważniejszych cech produktu w prosty i czytelny sposób. Na tym właśnie skupiliśmy uwagę, nie zapominając o zachowaniu spójnego i prestiżowego wizerunku marki.

Projekt graficzny nie zalewa nas zbędnymi elementami graficznymi, a dzięki zastosowanej ikonografii pozwala na łatwe przyswojenie dużej ilości informacji.

Infografiki

Podczas projektowania infografik, skupiliśmy się na przekazaniu informacji w prosty  i zapadający w pamięć sposób. Zachowując przejrzysty i nowoczesny styl projektów, zastosowaliśmy podział kolorystyczny oraz powszechnie znane symbole, dzięki czemu obraz mówi sam za siebie, a użytkownik w łatwy sposób odnajduje interesujące go informacje.

Ikonografia

icon_1icon_2icon_3icon_4icon_5icon_6icon_7icon_8icon_9icon_10icon_11icon_12
navyClose
navyClose
navyFar
navyCloseBlack
navyFarBlack
navyCloseBlack

Folder firmowy

Hillwood Polska to przede wszystkim wysoki poziom usług, dlatego tak ważne jest, aby przedstawiane inwestycje zostały dopracowane do najdrobniejszych szczegółów. Tworząc fotorealistyczne wizualizacje, dbamy o to, aby zachować ekskluzywny wygląd i przybliżyć odbiorcy efekt inwestycji.

navyClose
navyFar
navyClose

Przekazanie treści

Spójność w przekazie to idea stojąca za naszym projektem. Projektujmy ze ściśle określonym zamiarem i zawsze dbamy o szczegóły, które łączą materiały w całość. Dbamy o to,   by informacje były przekazane w czysty i schematyczny sposób zgodny z identyfikacją marki.

Prezentacja interaktywna

Stworzenie angażującej prezentacji interaktywnej to nie tylko wiedza z zakresu projektowania. Możliwości techniczne urządzeń wciąż się rozwijają, a wraz z nimi oczekiwania odbiorcy. Dlatego też, tworząc przekaz, dbamy o to by odbiorca, „jednym kliknięciem” dotarł do interesujących go informacji, a dodatkowe efekty zachęcały go do dalszego przeglądania oferty.

navyCloseBlack
navyCloseBlack

Ergonomia informacji

Zaprojektowaliśmy interaktywne plany inwestycji, za pomocą których można w wygodny sposób zapoznać się z powierzchniami użytkowymi poszczególnych budynków.

Skupienie się na szczegółach

Przejrzysty sposób przedstawienia treści pozwala na skupienie uwagi wyłącznie na interesującej nas infrastrukturze bez zbędnego rozpraszania uwagi na pozostałe powierzchnie.

Łatwość przekazu

Prezentowane informacje są dawkowane użytkownikom w spójnych tematycznie segmentach. Pozwala to na lepsze przyswojenie informacji.

dziękujemy za uwagę

Portfolio

Rozpocznijmy współpracę

Kontakt
Wygodne przeglądanie w pionie