Blog ARTNOVA
Dziękujemy za subskrypcję.
Na podany adres email zostało wysłane potwierdzenie zapisu.
OK

Logo

Jollybaby to marka materiałowych książeczek edukacyjnych, stworzona z myślą o najmłodszych. Każda z nich kryje w swym wnętrzu inne niespodzianki. Projektując logo skupialiśmy się na połączeniu kreatywności produktu z edukacyjną stroną.

Opakowania

Książki wykonane z najwyższą starannością, zachwycają zarówno atrakcyjną formą, jak i samą treścią. Naszym celem było podkreślenie tych zabawnych i kreatywnych cech książek.

Strona internetowa

Funkcjonalny i responsywny projekt strony internetowej wynikiem poznania produktu poprzez proces projektowania logo i opakowania. W oparciu o najnowsze oprogramowanie stworzyliśmy intuicyjny i kreatywny projekt strony internetowej.
Opakowanie i etykieta
Naszym zadaniem było stworzenie opakowania, które opowie historię każdego produktu. Aby podkreślić kreatywną i edukacyjną stronę książek, zaprojektowaliśmy zabawne i wesołe ikony. Każdy element opakowania jest jak punkt na mapie, który umożliwia klientom odkrywanie zawartości książek w zabawny sposób.
Krok po kroku
Na kolorowych stronach znajdują się urocze obrazki ilustrujące historię każdej książki.
Projekt etykiety
Przedstawiamy książki najmłodszym w zabawny i kreatywny sposób.
Projekt opakowania
W zależności od modelu książki uczą cyfr, liter, zwierząt, logicznego myślenia oraz czynności przydatnych w życiu codziennym.
Projekt strony internetowej
Kreatywny design, nowoczesna i w pełni funkcjonalna strona internetowa prezentująca markę i produkty w zabawny i ciekawy sposób. Tworząc intuicyjną nawigację oraz kolorową oprawę graficzną zadbaliśmy o to, aby klient mógł łatwo dotrzeć do produktu i poznać wszystkie jego zalety.
Karta produktu
Prosty i przejrzysty projekt pomaga użytkownikom dowiedzieć się wszystkiego o produkcie. Strona wyjaśnia również, dlaczego te funkcje są cenne dla rozwoju naszych dzieci.
Responsywność
Nie zapomnieliśmy uczynić projektu elastycznym. Uruchamiając stronę na różnych urządzeniach, elementy skalują się do rozdzielczości ekranu, co sprawia, że przeglądanie zawartości jest przyjemne i łatwe.

DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ

Rozpocznijmy współpracę

Kontakt