Opowiedz nam o swoim projekcie

Imię Nazwisko *
E-mail *

Zakres prac *

Opis projektu *

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Piotr Fus

Wspólnik, BMW Auto Fus Group Sp. J.

Ponad 10 letni związek agencji ARTNOVA z marką BMW sprawia, że wykonywane przez nich projekty w 100% trafiają w nasze oczekiwania.

Jarosław Kasperuk

Właściciel, Audiopolis.pl

Z przyjemnością możemy powiedzieć, że ARTNOVA to jedna z nielicznych firm w branży, której zależy na tym co tworzy. Wszystkie zlecone projekty zostały wykonane szybko i solidnie, z wyczuciem smaku i godną pozazdroszczenia kreatywnością.

Marta Kołodziejska

Marketing & Communications Manager, Hillwood Polska Sp z o.o.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy z sukcesem od kilku lat. Przygotowywane wizualizacje naszych obiektów odznaczają się dużą dokładnością a przede wszystkim tworzone są w ekspresowym tempie, które odzwierciedla też dynamikę naszej firmy. Zawsze możemy liczyć na kreatywność, pomysłowość oraz pełne zaangażowanie w każdy zlecony projekt.

Marek Wrzesiński

Właściciel, CENTRUM SPRZEDAŻY ODŻYWEK Sp. j.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy od blisko 20 lat. Szczególnie polecam działania z ARTNOVA osobom, które poszukują indywidualnych rozwiązań. Świetny kontakt, szybka realizacja i doradztwo na każdym etapie współpracy. Mega profesjonalizm! Gorąco polecam.

Edyta Bogacka

Wicedyrektor Departamentu, mBank S.A.

Od kilku lat firma ARTNOVA wspiera nas w budowaniu i aktualizowaniu nowoczesnej platformy mWealth Management. Realizowane projekty graficzne odznaczają się innowacyjnością, elegancją i dbałością o szczegóły. Zespół ARTNOVA uważnie słucha klienta przy projektowaniu, ale też kreuje ciekawe propozycje na podstawie własnych poszukiwań i pomysłów, z których finalnie korzystamy.

Zbigniew Pomianek

Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland S.A.

Specjaliści ARTNOVA zrealizowali zadania w obszarze projektowania grafiki oraz ergonomii GUI zgodnie z ustalonym harmonogramem. Firma ARTNOVA wykonała usługę terminowo i z należytą starannością.

Marcin Werner

Prezes Zarządu Risco Software Sp. z o.o

Nasze wymagania były wysokie, ale agencja ARTNOVA dowiodła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Otrzymaliśmy rzetelnie przygotowany i wdrożony projekt. Zespół wielokrotnie udowodnił, że skutecznie działa pod presją czasu i jest w stanie zrealizować na czas każde zlecenie, wykazując się przy tym profesjonalizmem i kreatywnością.

Barbara Tomczuk

Dyrektor Zarządzający, Dom Maklerski mBanku

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ARTNOVA w zakresie projektowania grafiki i ergonomii aplikacji. Kompleksowe i twórcze podejście ARTNOVA do realizowanych projektów pomogło nam zająć pozycję lidera w zakresie platform mobilnych dla inwestorów giełdowych. Grafika stworzonej dla DM mBanku pierwszej dedykowanej iPadowi aplikacji wyznaczyła nowy standard dla platform inwestycyjnych polskich biur maklerskich.

Marcin Domeracki

Właściciel, Dumel Sp. z o.o.

Z agencją interaktywną ARTNOVA współpracujemy od wielu lat. Na każdym etapie naszej współpracy obsługa była profesjonalna i na najwyższym poziomie, w 100% zaangażowani w każde zlecenia.

Projekt graficzny sklepu internetowego Audiopolis

Audiopolis.pl to stacjonarny oraz internetowy sklep ze sprzętem audio/video w Warszawie. Miejsce gdzie można spotkać pasjonatów dobrego dźwięku i obrazu, gdzie tworzymy zespół, który nie tylko doskonale zna oferowane przez firmę produkty, ale także skupiony jest na potrzebach klientów.

Projekt strony internetowej

Cele

User interface, user flow i projekt graficzny.

Naszym zadaniem było stworzenie strony, która nie tylko będzie miejscem zakupu, ale także zbiorem aktualnych informacji dla pasjonatów dźwięku.

Projekt strony internetowej

Efekty

Elegancki, responsywny i efektowny projekt graficzny.

Intuicyjna nawigacja, delikatne ikony i bezszeryfowy font połączone z indywidulaną prezentacją każdego produktu zaowocowało efektownym i eleganckim projektem.

Rozbudowane filtry, które nie tylko pomagają użytkownikom szybciej przejść do odpowiedniego produktu, ale także prezentują zawartość oferty.
Wyjątkowy, efektowny, niespotykany nigdzie indziej sposób prezentacji produktów.

Każdy produkt jest prezentowany po przez indywidualnie zaprojektowaną podstronę, która w nieszablonowy sposób prezentuje wybrane cechy oferowanego przedmiotu.

Właściciel strony (tak jak my) nie uznaje szablonowych rozwiązań, co zaowocowało unikatowym wyglądem stron produktowych.

Ikony

Kolorystyka

# 000000
# e0e0e0
# ffffff
# f47038
# b29a61
# 555555

WersjaMobilna

Pamiętaliśmy, aby projekt był elastyczny i aby przeglądanie treści było łatwe oraz czytelne, na różnych urządzeniach

Wizualizacje 3D

Stworzyliśmy wizualizacje produktów,dbając aby odzwierciedlały fotograficzny ideał.

Precyzja i szczegóły wizualizacji,odpowiednio dobrane kolor, faktura i światło nadają profesjonalny wygląd.
12
wykonanych wizualizacji

dziękujemy za uwagę

Portfolio

Rozpocznijmy współpracę

Kontakt
Wygodne przeglądanie w pionie