Opowiedz nam o swoim projekcie

Imię Nazwisko *
E-mail *

Zakres prac *

Opis projektu *

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Marta Kołodziejska

Marketing & Communications Manager, Hillwood Polska Sp z o.o.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy z sukcesem od kilku lat. Przygotowywane wizualizacje naszych obiektów odznaczają się dużą dokładnością a przede wszystkim tworzone są w ekspresowym tempie, które odzwierciedla też dynamikę naszej firmy. Zawsze możemy liczyć na kreatywność, pomysłowość oraz pełne zaangażowanie w każdy zlecony projekt.

Zbigniew Pomianek

Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland S.A.

Specjaliści ARTNOVA zrealizowali zadania w obszarze projektowania grafiki oraz ergonomii GUI zgodnie z ustalonym harmonogramem. Firma ARTNOVA wykonała usługę terminowo i z należytą starannością.

Marcin Domeracki

Właściciel, Dumel Sp. z o.o.

Z agencją interaktywną ARTNOVA współpracujemy od wielu lat. Na każdym etapie naszej współpracy obsługa była profesjonalna i na najwyższym poziomie, w 100% zaangażowani w każde zlecenia.

Marek Wrzesiński

Właściciel, CENTRUM SPRZEDAŻY ODŻYWEK Sp. j.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy od blisko 20 lat. Szczególnie polecam działania z ARTNOVA osobom, które poszukują indywidualnych rozwiązań. Świetny kontakt, szybka realizacja i doradztwo na każdym etapie współpracy. Mega profesjonalizm! Gorąco polecam.

Marcin Werner

Prezes Zarządu Risco Software Sp. z o.o

Nasze wymagania były wysokie, ale agencja ARTNOVA dowiodła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Otrzymaliśmy rzetelnie przygotowany i wdrożony projekt. Zespół wielokrotnie udowodnił, że skutecznie działa pod presją czasu i jest w stanie zrealizować na czas każde zlecenie, wykazując się przy tym profesjonalizmem i kreatywnością.

Jarosław Kasperuk

Właściciel, Audiopolis.pl

Z przyjemnością możemy powiedzieć, że ARTNOVA to jedna z nielicznych firm w branży, której zależy na tym co tworzy. Wszystkie zlecone projekty zostały wykonane szybko i solidnie, z wyczuciem smaku i godną pozazdroszczenia kreatywnością.

Barbara Tomczuk

Dyrektor Zarządzający, Dom Maklerski mBanku

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ARTNOVA w zakresie projektowania grafiki i ergonomii aplikacji. Kompleksowe i twórcze podejście ARTNOVA do realizowanych projektów pomogło nam zająć pozycję lidera w zakresie platform mobilnych dla inwestorów giełdowych. Grafika stworzonej dla DM mBanku pierwszej dedykowanej iPadowi aplikacji wyznaczyła nowy standard dla platform inwestycyjnych polskich biur maklerskich.

Piotr Fus

Wspólnik, BMW Auto Fus Group Sp. J.

Ponad 10 letni związek agencji ARTNOVA z marką BMW sprawia, że wykonywane przez nich projekty w 100% trafiają w nasze oczekiwania.

Edyta Bogacka

Wicedyrektor Departamentu, mBank S.A.

Od kilku lat firma ARTNOVA wspiera nas w budowaniu i aktualizowaniu nowoczesnej platformy mWealth Management. Realizowane projekty graficzne odznaczają się innowacyjnością, elegancją i dbałością o szczegóły. Zespół ARTNOVA uważnie słucha klienta przy projektowaniu, ale też kreuje ciekawe propozycje na podstawie własnych poszukiwań i pomysłów, z których finalnie korzystamy.

Projekt graficzny i oprogramowanie strony internetowej Inchcape

Kolory i ikonografia

Minimalistyczne użycie kolorów i klasyczny wygląd ikon, sprawia że, tworzą razem elegancki i ponadczasowy styl.

Inchcape black

000000

Inchcape red

EB342E

INchcape dark grey

303C42

INchcape MID grey

7C8180

INchcape light grey

D1D1CE

icon_14
icon_9
icon_19
icon_4
icon_13
icon_8
icon_18
icon_3
icon_11
icon_6
Artboard 16
icon_1
icon_15
icon_10
icon_20
icon_5
icon_12
icon_7
icon_17
icon_2

KALKULATOR finansowy

rozbudowane filtry

Stworzyliśmy filtry, które nie tylko pomagają użytkownikom szybciej dotrzeć do odpowiedniego modelu, ale także przedstawiają zawartość oferty. Projektując zawartość filtrów, upewniliśmy się, że użytkownik od razu widzi efekt swoich działań, klikając w poszczególne pozycje z filtrów, następuje automatycznie ładowanie wyników. Usunięcie poszczególnych pozycji dostępne jest z kilku miejsc na stronie, co eliminuje dodatkowe ruchy i ułatwia przeglądanie wyników.

Porównywarka

Porównywarka umożliwia zestawienie pojazdów wszystkich klas i roczników dostępnych w ofercie. Dzięki swojej przejrzystej formie ułatwia przeglądanie danych technicznych pojazdów.

Artboard 23

Produkt

Prezentując produkty, upewniliśmy się, że layout jest prosty i czytelny. Uporządkowaliśmy projekt, stosując ikony i dzieląc informacje na sekcję, dzięki czemu użytkownik w szybki sposób dociera do interesujących go parametrów.

O Firmie INCHCAPE

Inchcape jest największym niezależnym dystrybutorem w branży motoryzacyjnej na świecie. Działania firmy obejmują ponad 30 krajów, od wielu lat reprezentując 25 marek samochodowych. W skali globalnej prowadzi 200 salonów dealerskich. W Polsce obecność grupy koncentruje się na współpracy z markami BMW i MINI.

Strona responsywna

dziękujemy za uwagę

Portfolio

Rozpocznijmy współpracę

Kontakt
Wygodne przeglądanie w pionie