Opowiedz nam o swoim projekcie

Imię Nazwisko *
E-mail *

Zakres prac *

Opis projektu *

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Jarosław Kasperuk

Właściciel, Audiopolis.pl

Z przyjemnością możemy powiedzieć, że ARTNOVA to jedna z nielicznych firm w branży, której zależy na tym co tworzy. Wszystkie zlecone projekty zostały wykonane szybko i solidnie, z wyczuciem smaku i godną pozazdroszczenia kreatywnością.

Marcin Domeracki

Właściciel, Dumel Sp. z o.o.

Z agencją interaktywną ARTNOVA współpracujemy od wielu lat. Na każdym etapie naszej współpracy obsługa była profesjonalna i na najwyższym poziomie, w 100% zaangażowani w każde zlecenia.

Marta Kołodziejska

Marketing & Communications Manager, Hillwood Polska Sp z o.o.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy z sukcesem od kilku lat. Przygotowywane wizualizacje naszych obiektów odznaczają się dużą dokładnością a przede wszystkim tworzone są w ekspresowym tempie, które odzwierciedla też dynamikę naszej firmy. Zawsze możemy liczyć na kreatywność, pomysłowość oraz pełne zaangażowanie w każdy zlecony projekt.

Marcin Werner

Prezes Zarządu Risco Software Sp. z o.o

Nasze wymagania były wysokie, ale agencja ARTNOVA dowiodła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Otrzymaliśmy rzetelnie przygotowany i wdrożony projekt. Zespół wielokrotnie udowodnił, że skutecznie działa pod presją czasu i jest w stanie zrealizować na czas każde zlecenie, wykazując się przy tym profesjonalizmem i kreatywnością.

Edyta Bogacka

Wicedyrektor Departamentu, mBank S.A.

Od kilku lat firma ARTNOVA wspiera nas w budowaniu i aktualizowaniu nowoczesnej platformy mWealth Management. Realizowane projekty graficzne odznaczają się innowacyjnością, elegancją i dbałością o szczegóły. Zespół ARTNOVA uważnie słucha klienta przy projektowaniu, ale też kreuje ciekawe propozycje na podstawie własnych poszukiwań i pomysłów, z których finalnie korzystamy.

Marek Wrzesiński

Właściciel, CENTRUM SPRZEDAŻY ODŻYWEK Sp. j.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy od blisko 20 lat. Szczególnie polecam działania z ARTNOVA osobom, które poszukują indywidualnych rozwiązań. Świetny kontakt, szybka realizacja i doradztwo na każdym etapie współpracy. Mega profesjonalizm! Gorąco polecam.

Barbara Tomczuk

Dyrektor Zarządzający, Dom Maklerski mBanku

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ARTNOVA w zakresie projektowania grafiki i ergonomii aplikacji. Kompleksowe i twórcze podejście ARTNOVA do realizowanych projektów pomogło nam zająć pozycję lidera w zakresie platform mobilnych dla inwestorów giełdowych. Grafika stworzonej dla DM mBanku pierwszej dedykowanej iPadowi aplikacji wyznaczyła nowy standard dla platform inwestycyjnych polskich biur maklerskich.

Zbigniew Pomianek

Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland S.A.

Specjaliści ARTNOVA zrealizowali zadania w obszarze projektowania grafiki oraz ergonomii GUI zgodnie z ustalonym harmonogramem. Firma ARTNOVA wykonała usługę terminowo i z należytą starannością.

Piotr Fus

Wspólnik, BMW Auto Fus Group Sp. J.

Ponad 10 letni związek agencji ARTNOVA z marką BMW sprawia, że wykonywane przez nich projekty w 100% trafiają w nasze oczekiwania.

Logo

Jollybaby to marka materiałowych książeczek edukacyjnych, stworzona z myślą o najmłodszych. Każda z nich kryje w swym wnętrzu inne niespodzianki. Projektując logo skupialiśmy się na połączeniu kreatywności produktu z edukacyjną stroną.

Opakowania

Książki wykonane z najwyższą starannością, zachwycają zarówno atrakcyjną formą, jak i samą treścią. Naszym celem było podkreślenie tych zabawnych i kreatywnych cech książek.

Strona internetowa

Funkcjonalny i responsywny projekt strony internetowej wynikiem poznania produktu poprzez proces projektowania logo i opakowania. W oparciu o najnowsze oprogramowanie stworzyliśmy intuicyjny i kreatywny projekt strony internetowej.
Opakowanie i etykieta
Naszym zadaniem było stworzenie opakowania, które opowie historię każdego produktu. Aby podkreślić kreatywną i edukacyjną stronę książek, zaprojektowaliśmy zabawne i wesołe ikony. Każdy element opakowania jest jak punkt na mapie, który umożliwia klientom odkrywanie zawartości książek w zabawny sposób.
Krok po kroku
Na kolorowych stronach znajdują się urocze obrazki ilustrujące historię każdej ksiązki.
Projekt etykiety
Przedstawiamy książki najmłodszym w zabawny i kreatywny sposób.
Projekt opakowania
W zależności od modelu książki uczą cyfr, liter, zwierząt, logicznego myślenia oraz czynności przydatnych w życiu codziennym.
Projekt strony internetowej
Kreatywny design, nowoczesna i w pełni funkcjonalna strona internetowa prezentująca markę i produkty w zabawny i ciekawy sposób. Tworząc intuicyjną nawigację oraz kolorową oprawę graficzną zadbaliśmy o to, aby klient mógł łatwo dotrzeć do produktu i poznać wszystkie jego zalety.
Karta produktu
Prosty i przejrzysty projekt pomaga użytkownikom dowiedzieć się wszystkiego o produkcie. Strona wyjaśnia również, dlaczego te funkcje są cenne dla rozwoju naszych dzieci.