Opowiedz nam o swoim projekcie

Imię Nazwisko *
E-mail *

Zakres prac *

Opis projektu *

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Zbigniew Pomianek

Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland S.A.

Specjaliści ARTNOVA zrealizowali zadania w obszarze projektowania grafiki oraz ergonomii GUI zgodnie z ustalonym harmonogramem. Firma ARTNOVA wykonała usługę terminowo i z należytą starannością.

Barbara Tomczuk

Dyrektor Zarządzający, Dom Maklerski mBanku

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ARTNOVA w zakresie projektowania grafiki i ergonomii aplikacji. Kompleksowe i twórcze podejście ARTNOVA do realizowanych projektów pomogło nam zająć pozycję lidera w zakresie platform mobilnych dla inwestorów giełdowych. Grafika stworzonej dla DM mBanku pierwszej dedykowanej iPadowi aplikacji wyznaczyła nowy standard dla platform inwestycyjnych polskich biur maklerskich.

Marcin Domeracki

Właściciel, Dumel Sp. z o.o.

Z agencją interaktywną ARTNOVA współpracujemy od wielu lat. Na każdym etapie naszej współpracy obsługa była profesjonalna i na najwyższym poziomie, w 100% zaangażowani w każde zlecenia.

Marta Kołodziejska

Marketing & Communications Manager, Hillwood Polska Sp z o.o.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy z sukcesem od kilku lat. Przygotowywane wizualizacje naszych obiektów odznaczają się dużą dokładnością a przede wszystkim tworzone są w ekspresowym tempie, które odzwierciedla też dynamikę naszej firmy. Zawsze możemy liczyć na kreatywność, pomysłowość oraz pełne zaangażowanie w każdy zlecony projekt.

Marek Wrzesiński

Właściciel, CENTRUM SPRZEDAŻY ODŻYWEK Sp. j.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy od blisko 20 lat. Szczególnie polecam działania z ARTNOVA osobom, które poszukują indywidualnych rozwiązań. Świetny kontakt, szybka realizacja i doradztwo na każdym etapie współpracy. Mega profesjonalizm! Gorąco polecam.

Marcin Werner

Prezes Zarządu Risco Software Sp. z o.o

Nasze wymagania były wysokie, ale agencja ARTNOVA dowiodła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Otrzymaliśmy rzetelnie przygotowany i wdrożony projekt. Zespół wielokrotnie udowodnił, że skutecznie działa pod presją czasu i jest w stanie zrealizować na czas każde zlecenie, wykazując się przy tym profesjonalizmem i kreatywnością.

Jarosław Kasperuk

Właściciel, Audiopolis.pl

Z przyjemnością możemy powiedzieć, że ARTNOVA to jedna z nielicznych firm w branży, której zależy na tym co tworzy. Wszystkie zlecone projekty zostały wykonane szybko i solidnie, z wyczuciem smaku i godną pozazdroszczenia kreatywnością.

Edyta Bogacka

Wicedyrektor Departamentu, mBank S.A.

Od kilku lat firma ARTNOVA wspiera nas w budowaniu i aktualizowaniu nowoczesnej platformy mWealth Management. Realizowane projekty graficzne odznaczają się innowacyjnością, elegancją i dbałością o szczegóły. Zespół ARTNOVA uważnie słucha klienta przy projektowaniu, ale też kreuje ciekawe propozycje na podstawie własnych poszukiwań i pomysłów, z których finalnie korzystamy.

Piotr Fus

Wspólnik, BMW Auto Fus Group Sp. J.

Ponad 10 letni związek agencji ARTNOVA z marką BMW sprawia, że wykonywane przez nich projekty w 100% trafiają w nasze oczekiwania.

Logo

Jollybaby to marka materiałowych książeczek edukacyjnych, stworzona z myślą o najmłodszych. Każda z nich kryje w swym wnętrzu inne niespodzianki. Projektując logo skupialiśmy się na połączeniu kreatywności produktu z edukacyjną stroną.

Opakowania

Książki wykonane z najwyższą starannością, zachwycają zarówno atrakcyjną formą, jak i samą treścią. Naszym celem było podkreślenie tych zabawnych i kreatywnych cech książek.

Strona internetowa

Funkcjonalny i responsywny projekt strony internetowej wynikiem poznania produktu poprzez proces projektowania logo i opakowania. W oparciu o najnowsze oprogramowanie stworzyliśmy intuicyjny i kreatywny projekt strony internetowej.
Opakowanie i etykieta
Naszym zadaniem było stworzenie opakowania, które opowie historię każdego produktu. Aby podkreślić kreatywną i edukacyjną stronę książek, zaprojektowaliśmy zabawne i wesołe ikony. Każdy element opakowania jest jak punkt na mapie, który umożliwia klientom odkrywanie zawartości książek w zabawny sposób.
Krok po kroku
Na kolorowych stronach znajdują się urocze obrazki ilustrujące historię każdej ksiązki.
Projekt etykiety
Przedstawiamy książki najmłodszym w zabawny i kreatywny sposób.
Projekt opakowania
W zależności od modelu książki uczą cyfr, liter, zwierząt, logicznego myślenia oraz czynności przydatnych w życiu codziennym.
Projekt strony internetowej
Kreatywny design, nowoczesna i w pełni funkcjonalna strona internetowa prezentująca markę i produkty w zabawny i ciekawy sposób. Tworząc intuicyjną nawigację oraz kolorową oprawę graficzną zadbaliśmy o to, aby klient mógł łatwo dotrzeć do produktu i poznać wszystkie jego zalety.
Karta produktu
Prosty i przejrzysty projekt pomaga użytkownikom dowiedzieć się wszystkiego o produkcie. Strona wyjaśnia również, dlaczego te funkcje są cenne dla rozwoju naszych dzieci.