Opowiedz nam o swoim projekcie

Imię Nazwisko *
E-mail *

Zakres prac *

Opis projektu *

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Marcin Werner

Prezes Zarządu Risco Software Sp. z o.o

Nasze wymagania były wysokie, ale agencja ARTNOVA dowiodła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Otrzymaliśmy rzetelnie przygotowany i wdrożony projekt. Zespół wielokrotnie udowodnił, że skutecznie działa pod presją czasu i jest w stanie zrealizować na czas każde zlecenie, wykazując się przy tym profesjonalizmem i kreatywnością.

Jarosław Kasperuk

Właściciel, Audiopolis.pl

Z przyjemnością możemy powiedzieć, że ARTNOVA to jedna z nielicznych firm w branży, której zależy na tym co tworzy. Wszystkie zlecone projekty zostały wykonane szybko i solidnie, z wyczuciem smaku i godną pozazdroszczenia kreatywnością.

Edyta Bogacka

Wicedyrektor Departamentu, mBank S.A.

Od kilku lat firma ARTNOVA wspiera nas w budowaniu i aktualizowaniu nowoczesnej platformy mWealth Management. Realizowane projekty graficzne odznaczają się innowacyjnością, elegancją i dbałością o szczegóły. Zespół ARTNOVA uważnie słucha klienta przy projektowaniu, ale też kreuje ciekawe propozycje na podstawie własnych poszukiwań i pomysłów, z których finalnie korzystamy.

Zbigniew Pomianek

Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland S.A.

Specjaliści ARTNOVA zrealizowali zadania w obszarze projektowania grafiki oraz ergonomii GUI zgodnie z ustalonym harmonogramem. Firma ARTNOVA wykonała usługę terminowo i z należytą starannością.

Marek Wrzesiński

Właściciel, CENTRUM SPRZEDAŻY ODŻYWEK Sp. j.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy od blisko 20 lat. Szczególnie polecam działania z ARTNOVA osobom, które poszukują indywidualnych rozwiązań. Świetny kontakt, szybka realizacja i doradztwo na każdym etapie współpracy. Mega profesjonalizm! Gorąco polecam.

Barbara Tomczuk

Dyrektor Zarządzający, Dom Maklerski mBanku

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ARTNOVA w zakresie projektowania grafiki i ergonomii aplikacji. Kompleksowe i twórcze podejście ARTNOVA do realizowanych projektów pomogło nam zająć pozycję lidera w zakresie platform mobilnych dla inwestorów giełdowych. Grafika stworzonej dla DM mBanku pierwszej dedykowanej iPadowi aplikacji wyznaczyła nowy standard dla platform inwestycyjnych polskich biur maklerskich.

Piotr Fus

Wspólnik, BMW Auto Fus Group Sp. J.

Ponad 10 letni związek agencji ARTNOVA z marką BMW sprawia, że wykonywane przez nich projekty w 100% trafiają w nasze oczekiwania.

Marta Kołodziejska

Marketing & Communications Manager, Hillwood Polska Sp z o.o.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy z sukcesem od kilku lat. Przygotowywane wizualizacje naszych obiektów odznaczają się dużą dokładnością a przede wszystkim tworzone są w ekspresowym tempie, które odzwierciedla też dynamikę naszej firmy. Zawsze możemy liczyć na kreatywność, pomysłowość oraz pełne zaangażowanie w każdy zlecony projekt.

Marcin Domeracki

Właściciel, Dumel Sp. z o.o.

Z agencją interaktywną ARTNOVA współpracujemy od wielu lat. Na każdym etapie naszej współpracy obsługa była profesjonalna i na najwyższym poziomie, w 100% zaangażowani w każde zlecenia.

en

Jak przebiega współpraca:

opisujesz swoje potrzeby – możemy zacząć od briefu A4 z potrzebami biznesowymi, chociaż wolimy, żeby klient dostarczył nam specyfikację czynności (funkcji) wykonywanych na stronie internetowej,

dopytujemy, aby precyzyjnie ustalić co chcesz otrzymać – kto będzie ze strony korzystał, ile osób na raz, czy strona ma być połączona z jakimś innym programem, czy użytkownicy będą się na stronę logowali itp. itd.

przedstawiamy kosztorys rozwiązania oraz poglądowe grafiki wyglądu interfejsów, uzgadniamy opis funkcjonalny, rozmieszczenie elementów na stronie i ew. inne wymagania, ustalamy zasady rozliczeń, składasz zamówienie,

realizujemy projekt – jeżeli tak się umówimy, co jakiś czas dostajesz informację o postępach prac,

przeprowadzamy uzgodnione testy, uruchamiamy stronę i rozpoczynamy opiekę gwarancyjną,

płacisz za wykonanie zamówienia i stajesz się jego pełnoprawnym właścicielem (prawa autorskie).

Co otrzymujesz:

kod strony osadzony na Twoim serwerze (pliki oprogramowania, pliki graficzne, pliki stylów),

dokumentację rozwiązania,

wsparcie w okresie gwarancji (z zapisanymi w umowie czasami reakcji, w zależności od kategorii potencjalnych problemów).

Dodatkowe informacje:

technologie w których pracujemy: JavaScript, HTML, CSS, Angular, React, GatsbyJS, Wordpress,

kompetencje: prowadzenie analizy biznesowej i modelowanie procesów, projektowanie, tworzenie, wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań IT oraz prowadzenie testów,

tworzymy serwisy zgodne z najnowszymi światowymi trendami UI, pod kątem uzyskania wysokiej użyteczności (UX), w pełni responsywne,

współpracujemy z organizacjami zarządzającymi projektami we frameworkach tradycyjnych (PMI, Prince) i zwinnych (Scrum),

pracujemy jako dostawca zewnętrzny, autonomiczny zespół działający u klienta lub delegujemy pracowników do realizacji u klienta.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Imię Nazwisko *
E-mail *

Zakres prac *

Opis projektu *

Administratorem Państwa danych osobowych jest Artur Dmochowski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Artur DMOCHOWSKI ARTNOVA (NIP: 1180746769). Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych polegających na udzieleniu odpowiedzi na Państwa wiadomość. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu za pomocą formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo znaleźć w naszej Polityce prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Wygodne przeglądanie w pionie