Opowiedz nam o swoim projekcie

Imię Nazwisko *
E-mail *

Zakres prac *

Opis projektu *

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Barbara Tomczuk

Dyrektor Zarządzający, Dom Maklerski mBanku

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ARTNOVA w zakresie projektowania grafiki i ergonomii aplikacji. Kompleksowe i twórcze podejście ARTNOVA do realizowanych projektów pomogło nam zająć pozycję lidera w zakresie platform mobilnych dla inwestorów giełdowych. Grafika stworzonej dla DM mBanku pierwszej dedykowanej iPadowi aplikacji wyznaczyła nowy standard dla platform inwestycyjnych polskich biur maklerskich.

Marta Kołodziejska

Marketing & Communications Manager, Hillwood Polska Sp z o.o.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy z sukcesem od kilku lat. Przygotowywane wizualizacje naszych obiektów odznaczają się dużą dokładnością a przede wszystkim tworzone są w ekspresowym tempie, które odzwierciedla też dynamikę naszej firmy. Zawsze możemy liczyć na kreatywność, pomysłowość oraz pełne zaangażowanie w każdy zlecony projekt.

Marcin Domeracki

Właściciel, Dumel Sp. z o.o.

Z agencją interaktywną ARTNOVA współpracujemy od wielu lat. Na każdym etapie naszej współpracy obsługa była profesjonalna i na najwyższym poziomie, w 100% zaangażowani w każde zlecenia.

Piotr Fus

Wspólnik, BMW Auto Fus Group Sp. J.

Ponad 10 letni związek agencji ARTNOVA z marką BMW sprawia, że wykonywane przez nich projekty w 100% trafiają w nasze oczekiwania.

Marcin Werner

Prezes Zarządu Risco Software Sp. z o.o

Nasze wymagania były wysokie, ale agencja ARTNOVA dowiodła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Otrzymaliśmy rzetelnie przygotowany i wdrożony projekt. Zespół wielokrotnie udowodnił, że skutecznie działa pod presją czasu i jest w stanie zrealizować na czas każde zlecenie, wykazując się przy tym profesjonalizmem i kreatywnością.

Marek Wrzesiński

Właściciel, CENTRUM SPRZEDAŻY ODŻYWEK Sp. j.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy od blisko 20 lat. Szczególnie polecam działania z ARTNOVA osobom, które poszukują indywidualnych rozwiązań. Świetny kontakt, szybka realizacja i doradztwo na każdym etapie współpracy. Mega profesjonalizm! Gorąco polecam.

Edyta Bogacka

Wicedyrektor Departamentu, mBank S.A.

Od kilku lat firma ARTNOVA wspiera nas w budowaniu i aktualizowaniu nowoczesnej platformy mWealth Management. Realizowane projekty graficzne odznaczają się innowacyjnością, elegancją i dbałością o szczegóły. Zespół ARTNOVA uważnie słucha klienta przy projektowaniu, ale też kreuje ciekawe propozycje na podstawie własnych poszukiwań i pomysłów, z których finalnie korzystamy.

Zbigniew Pomianek

Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland S.A.

Specjaliści ARTNOVA zrealizowali zadania w obszarze projektowania grafiki oraz ergonomii GUI zgodnie z ustalonym harmonogramem. Firma ARTNOVA wykonała usługę terminowo i z należytą starannością.

Jarosław Kasperuk

Właściciel, Audiopolis.pl

Z przyjemnością możemy powiedzieć, że ARTNOVA to jedna z nielicznych firm w branży, której zależy na tym co tworzy. Wszystkie zlecone projekty zostały wykonane szybko i solidnie, z wyczuciem smaku i godną pozazdroszczenia kreatywnością.

en

Jak przebiega współpraca:

opisujesz swoje potrzeby – możemy zacząć od briefu A4 z potrzebami biznesowymi, chociaż wolimy, żeby klient dostarczył nam specyfikację czynności (funkcji) wykonywanych na stronie internetowej,

dopytujemy, aby precyzyjnie ustalić co chcesz otrzymać – kto będzie ze strony korzystał, ile osób na raz, czy strona ma być połączona z jakimś innym programem, czy użytkownicy będą się na stronę logowali itp. itd.

przedstawiamy kosztorys rozwiązania oraz poglądowe grafiki wyglądu interfejsów, uzgadniamy opis funkcjonalny, rozmieszczenie elementów na stronie i ew. inne wymagania, ustalamy zasady rozliczeń, składasz zamówienie,

realizujemy projekt – jeżeli tak się umówimy, co jakiś czas dostajesz informację o postępach prac,

przeprowadzamy uzgodnione testy, uruchamiamy stronę i rozpoczynamy opiekę gwarancyjną,

płacisz za wykonanie zamówienia i stajesz się jego pełnoprawnym właścicielem (prawa autorskie).

Co otrzymujesz:

kod strony osadzony na Twoim serwerze (pliki oprogramowania, pliki graficzne, pliki stylów),

dokumentację rozwiązania,

wsparcie w okresie gwarancji (z zapisanymi w umowie czasami reakcji, w zależności od kategorii potencjalnych problemów).

Dodatkowe informacje:

technologie w których pracujemy: JavaScript, HTML, CSS, Angular, React, GatsbyJS, Wordpress,

kompetencje: prowadzenie analizy biznesowej i modelowanie procesów, projektowanie, tworzenie, wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań IT oraz prowadzenie testów,

tworzymy serwisy zgodne z najnowszymi światowymi trendami UI, pod kątem uzyskania wysokiej użyteczności (UX), w pełni responsywne,

współpracujemy z organizacjami zarządzającymi projektami we frameworkach tradycyjnych (PMI, Prince) i zwinnych (Scrum),

pracujemy jako dostawca zewnętrzny, autonomiczny zespół działający u klienta lub delegujemy pracowników do realizacji u klienta.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Imię Nazwisko *
E-mail *

Zakres prac *

Opis projektu *

Administratorem Państwa danych osobowych jest Artur Dmochowski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Artur DMOCHOWSKI ARTNOVA (NIP: 1180746769). Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych polegających na udzieleniu odpowiedzi na Państwa wiadomość. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu za pomocą formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo znaleźć w naszej Polityce prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Wygodne przeglądanie w pionie