Opowiedz nam o swoim projekcie

Imię Nazwisko *
E-mail *

Zakres prac *

Opis projektu *

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Marcin Domeracki

Właściciel, Dumel Sp. z o.o.

Z agencją interaktywną ARTNOVA współpracujemy od wielu lat. Na każdym etapie naszej współpracy obsługa była profesjonalna i na najwyższym poziomie, w 100% zaangażowani w każde zlecenia.

Zbigniew Pomianek

Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland S.A.

Specjaliści ARTNOVA zrealizowali zadania w obszarze projektowania grafiki oraz ergonomii GUI zgodnie z ustalonym harmonogramem. Firma ARTNOVA wykonała usługę terminowo i z należytą starannością.

Marek Wrzesiński

Właściciel, CENTRUM SPRZEDAŻY ODŻYWEK Sp. j.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy od blisko 20 lat. Szczególnie polecam działania z ARTNOVA osobom, które poszukują indywidualnych rozwiązań. Świetny kontakt, szybka realizacja i doradztwo na każdym etapie współpracy. Mega profesjonalizm! Gorąco polecam.

Marcin Werner

Prezes Zarządu Risco Software Sp. z o.o

Nasze wymagania były wysokie, ale agencja ARTNOVA dowiodła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Otrzymaliśmy rzetelnie przygotowany i wdrożony projekt. Zespół wielokrotnie udowodnił, że skutecznie działa pod presją czasu i jest w stanie zrealizować na czas każde zlecenie, wykazując się przy tym profesjonalizmem i kreatywnością.

Edyta Bogacka

Wicedyrektor Departamentu, mBank S.A.

Od kilku lat firma ARTNOVA wspiera nas w budowaniu i aktualizowaniu nowoczesnej platformy mWealth Management. Realizowane projekty graficzne odznaczają się innowacyjnością, elegancją i dbałością o szczegóły. Zespół ARTNOVA uważnie słucha klienta przy projektowaniu, ale też kreuje ciekawe propozycje na podstawie własnych poszukiwań i pomysłów, z których finalnie korzystamy.

Jarosław Kasperuk

Właściciel, Audiopolis.pl

Z przyjemnością możemy powiedzieć, że ARTNOVA to jedna z nielicznych firm w branży, której zależy na tym co tworzy. Wszystkie zlecone projekty zostały wykonane szybko i solidnie, z wyczuciem smaku i godną pozazdroszczenia kreatywnością.

Marta Kołodziejska

Marketing & Communications Manager, Hillwood Polska Sp z o.o.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy z sukcesem od kilku lat. Przygotowywane wizualizacje naszych obiektów odznaczają się dużą dokładnością a przede wszystkim tworzone są w ekspresowym tempie, które odzwierciedla też dynamikę naszej firmy. Zawsze możemy liczyć na kreatywność, pomysłowość oraz pełne zaangażowanie w każdy zlecony projekt.

Barbara Tomczuk

Dyrektor Zarządzający, Dom Maklerski mBanku

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ARTNOVA w zakresie projektowania grafiki i ergonomii aplikacji. Kompleksowe i twórcze podejście ARTNOVA do realizowanych projektów pomogło nam zająć pozycję lidera w zakresie platform mobilnych dla inwestorów giełdowych. Grafika stworzonej dla DM mBanku pierwszej dedykowanej iPadowi aplikacji wyznaczyła nowy standard dla platform inwestycyjnych polskich biur maklerskich.

Piotr Fus

Wspólnik, BMW Auto Fus Group Sp. J.

Ponad 10 letni związek agencji ARTNOVA z marką BMW sprawia, że wykonywane przez nich projekty w 100% trafiają w nasze oczekiwania.

en

Jak przebiega współpraca:

opowiadasz nam o stronie, którą będziemy badali – do czego służy, kto jest jej użytkownikiem,

dopytujemy o szczegóły – czy masz statystyki ruchu na stronie, co postrzegasz jako problemy z użytecznością, jakie Twoim zdaniem są zalety strony, na co narzekają użytkownicy,

ustalamy jaki jest zakres audytu – czy chcesz poznać wyniki analizy przeprowadzonej przez ekspertów, czy chcesz abyśmy przeprowadzili również badania z użytkownikami,

umawiamy się co do produktów audytu – decydujesz, czy oprócz wiedzy o problemach na stronie chcesz otrzymać zalecenia dotyczące zmian, a może chcesz, abyśmy stworzyli projekt strony wolnej od problemów z użytecznością,

wykonujemy audyt i dostarczamy Ci raport, jeśli chcesz, przedstawiamy główne tezy raportu w trakcie spotkania (bezpośredniego lub on-line).

płacisz za wykonanie zamówienia, wdrażasz zmiany i czerpiesz korzyści z udostępniania rozwiązania o wysokiej użyteczności.

Co otrzymujesz:

pisemny raport z audytu (podsumowanie, wykaz kategoryzowanych problemów, źródłowe dane z analiz eksperckich) wraz z prezentacją podsumowującą,

opcjonalnie: podsumowanie badań (tezy badawcze, wnioski, anonimizowane dane źródłowe),

opcjonalnie: zalecenia zmian na stronie w celu eliminacji zlokalizowanych problemów,

opcjonalnie: projekty graficzne i wytyczne realizacyjne do modyfikacji lub budowy strony realizującej Twoje założenia biznesowe i zgodnej z wymogami użyteczności (UX).

Formularz zapytania o wstępną wycenę audytu UX

Informacje o audytowanej stronie

Kim są Twoi klienci? *

Jaki jest charakter strony? *

Czy dysponujesz statystykami strony? *

Tu możesz wpisać inne informacje, które Twoim zdaniem mogą być istotne przy wycenie audytu

Dane kontaktowe

wyślij

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Wygodne przeglądanie w pionie