Opowiedz nam o swoim projekcie

Imię Nazwisko *
E-mail *

Zakres prac *

Opis projektu *

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Piotr Fus

Wspólnik, BMW Auto Fus Group Sp. J.

Ponad 10 letni związek agencji ARTNOVA z marką BMW sprawia, że wykonywane przez nich projekty w 100% trafiają w nasze oczekiwania.

Zbigniew Pomianek

Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland S.A.

Specjaliści ARTNOVA zrealizowali zadania w obszarze projektowania grafiki oraz ergonomii GUI zgodnie z ustalonym harmonogramem. Firma ARTNOVA wykonała usługę terminowo i z należytą starannością.

Marta Kołodziejska

Marketing & Communications Manager, Hillwood Polska Sp z o.o.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy z sukcesem od kilku lat. Przygotowywane wizualizacje naszych obiektów odznaczają się dużą dokładnością a przede wszystkim tworzone są w ekspresowym tempie, które odzwierciedla też dynamikę naszej firmy. Zawsze możemy liczyć na kreatywność, pomysłowość oraz pełne zaangażowanie w każdy zlecony projekt.

Marcin Werner

Prezes Zarządu Risco Software Sp. z o.o

Nasze wymagania były wysokie, ale agencja ARTNOVA dowiodła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Otrzymaliśmy rzetelnie przygotowany i wdrożony projekt. Zespół wielokrotnie udowodnił, że skutecznie działa pod presją czasu i jest w stanie zrealizować na czas każde zlecenie, wykazując się przy tym profesjonalizmem i kreatywnością.

Jarosław Kasperuk

Właściciel, Audiopolis.pl

Z przyjemnością możemy powiedzieć, że ARTNOVA to jedna z nielicznych firm w branży, której zależy na tym co tworzy. Wszystkie zlecone projekty zostały wykonane szybko i solidnie, z wyczuciem smaku i godną pozazdroszczenia kreatywnością.

Marek Wrzesiński

Właściciel, CENTRUM SPRZEDAŻY ODŻYWEK Sp. j.

Z firmą ARTNOVA współpracujemy od blisko 20 lat. Szczególnie polecam działania z ARTNOVA osobom, które poszukują indywidualnych rozwiązań. Świetny kontakt, szybka realizacja i doradztwo na każdym etapie współpracy. Mega profesjonalizm! Gorąco polecam.

Edyta Bogacka

Wicedyrektor Departamentu, mBank S.A.

Od kilku lat firma ARTNOVA wspiera nas w budowaniu i aktualizowaniu nowoczesnej platformy mWealth Management. Realizowane projekty graficzne odznaczają się innowacyjnością, elegancją i dbałością o szczegóły. Zespół ARTNOVA uważnie słucha klienta przy projektowaniu, ale też kreuje ciekawe propozycje na podstawie własnych poszukiwań i pomysłów, z których finalnie korzystamy.

Barbara Tomczuk

Dyrektor Zarządzający, Dom Maklerski mBanku

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ARTNOVA w zakresie projektowania grafiki i ergonomii aplikacji. Kompleksowe i twórcze podejście ARTNOVA do realizowanych projektów pomogło nam zająć pozycję lidera w zakresie platform mobilnych dla inwestorów giełdowych. Grafika stworzonej dla DM mBanku pierwszej dedykowanej iPadowi aplikacji wyznaczyła nowy standard dla platform inwestycyjnych polskich biur maklerskich.

Marcin Domeracki

Właściciel, Dumel Sp. z o.o.

Z agencją interaktywną ARTNOVA współpracujemy od wielu lat. Na każdym etapie naszej współpracy obsługa była profesjonalna i na najwyższym poziomie, w 100% zaangażowani w każde zlecenia.

en

Jak przebiega współpraca:

opowiadasz nam o stronie, którą będziemy badali – do czego służy, kto jest jej użytkownikiem,

dopytujemy o szczegóły – czy masz statystyki ruchu na stronie, co postrzegasz jako problemy z użytecznością, jakie Twoim zdaniem są zalety strony, na co narzekają użytkownicy,

ustalamy jaki jest zakres audytu – czy chcesz poznać wyniki analizy przeprowadzonej przez ekspertów, czy chcesz abyśmy przeprowadzili również badania z użytkownikami,

umawiamy się co do produktów audytu – decydujesz, czy oprócz wiedzy o problemach na stronie chcesz otrzymać zalecenia dotyczące zmian, a może chcesz, abyśmy stworzyli projekt strony wolnej od problemów z użytecznością,

wykonujemy audyt i dostarczamy Ci raport, jeśli chcesz, przedstawiamy główne tezy raportu w trakcie spotkania (bezpośredniego lub on-line).

płacisz za wykonanie zamówienia, wdrażasz zmiany i czerpiesz korzyści z udostępniania rozwiązania o wysokiej użyteczności.

Co otrzymujesz:

pisemny raport z audytu (podsumowanie, wykaz kategoryzowanych problemów, źródłowe dane z analiz eksperckich) wraz z prezentacją podsumowującą,

opcjonalnie: podsumowanie badań (tezy badawcze, wnioski, anonimizowane dane źródłowe),

opcjonalnie: zalecenia zmian na stronie w celu eliminacji zlokalizowanych problemów,

opcjonalnie: projekty graficzne i wytyczne realizacyjne do modyfikacji lub budowy strony realizującej Twoje założenia biznesowe i zgodnej z wymogami użyteczności (UX).

Formularz zapytania o wstępną wycenę audytu UX

Informacje o audytowanej stronie

Kim są Twoi klienci? *

Jaki jest charakter strony? *

Czy dysponujesz statystykami strony? *

Tu możesz wpisać inne informacje, które Twoim zdaniem mogą być istotne przy wycenie audytu

Dane kontaktowe

wyślij

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Wygodne przeglądanie w pionie